KÜPSISTE POLIITIKA

Danbalt International, UAB (edaspidi - Ettevõte) väärtustab ja kaitseb oma klientide privaatsust, seetõttu tutvustame käesolevas küpsiste polii tikas (edaspidi - Poliitika) selgelt ja ühemõtteliselt ettevõtte veebilehel https://danija.ee/ (edaspidi Veebilehel) kehtivate teabe kogumise ja kasutamise põhimõtteid ning muud teavet ettevõtte sätete ja põhimõtete kohta isikuandmete kaitse.

Me rakendame seda poliitikat, kui külastate ettevõtte veebilehte ja saame küpsiste abil teiega seotud andmeid. See poliitika ei kehti, kui sirvite teiste ettevõtete veebilehti või kasutate kolmandate osapoolte teenuseid.

Töötleme isikuandmeid vastavalt Euroopa Liidu andmekaitse määrusele nr 2016/679, Eesti Vabariigi isikuandmete õiguskaitse seaduse nõuetele, muudele sellega seotud õigusaktidele ja kontrolliasutuste juhistele.

1. MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvuti või mobiilseadme brauserisse, kui te lehte külastate. Kui külastate veebilehte järgmine kord, võidakse seda faili lugeda, et veebileht saaks teie arvuti või mobiilseadme ära tunda.

2. MIKS ME KÜPSISEID KASUTAME?

Isikuandmete läbipaistvuse ja vastutustundliku töötlemise tagamiseks teavitame teid sellest, et ettevõte töötleb küpsiste abil kogutud isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

  2.1 Veebilehe tõhusa ja ohutu toimimise tagamiseks. Me kasutame küpsiseid turvafunktsioonide tagamiseks ja pahatahtliku tegevuse vältimiseks.

  2.2 Teie vajaduste paremaks mõistmiseks ning meie toodete, funktsioonide ja teenuste parandamiseks ja täiustamiseks, sealhulgas siis, kui kasutate meie saiti teiste veebisaitide, rakenduste või seadmete kaudu.

  2.3 Teie identifitseerimiseks Ettevõtte infosüsteemides ja veebisaidil, et tuvastada saidile naasvaid külastajaid. Küpsised aitavad valida teile kohandatud sisu ja isikupärastada teie kogemust. Küpsised aitavad vältida ka pidevat ja korduvat teabe registreerimist või täitmist, kui külastate meie veebisaiti korduvalt.

  2.4 Analüüsige oma harjumusi nii, et Veebilehe toimimine oleks veelgi mugavam, tõhusam ja kooskõlas teie vajaduste ja ootustega.

  2.5 Meie veebisaidile saadetud teabe- ja andmevoo mõõtmiseks. Kasutame küpsiseid, et koostada statistikat saidi kasutajate arvu ja nende veebisaidi kasutamise kohta.

  2.6 Sihtrühma tuvastamiseks ja edendamiseks. Võime kasutada küpsiseid teabe kogumiseks, et veebisaidil kuvatakse ainult valitud sisu, mis on suunatud erinevatele sihtrühmadele. Kasutame küpsiseid, et näidata teile asjakohast reklaami nii meie veebisaidil kui ka väljaspool seda.

  2.7 Kohaldatavate seadustega lubatud ulatuses võime siduda küpsistest saadud andmed muu teabega, mis on teie kohta saadud muudest seaduslikest allikatest (st teave Teenuste kasutamise kohta, meie lojaalsusprogrammide jms kohta).

3. MILLISEID KÜPSISEID ME KASUTAME?

Küpsiste abil kogutud teave võimaldab meil tagada, et saate mugavamalt sirvida, pakkuda teile atraktiivseid pakkumisi ja saada rohkem teada saidi kasutajate käitumisest, analüüsida trende ja täiustada veebisaiti, klienditeenindust ja Ettevõtte pakutavaid teenuseid.

Iga kord, kui külastate meie veebilehte, võidakse luua püsiküpsiseid, mis jäävad teie brauserisse ja mida näeme, kui te veebilehte külastate Need andmed ei kustu ka peale veebilehe külastamise lõpetamist. Samuti luuakse lühiajalised (seansi) küpsised, mis aeguvad või kustutatakse pärast meie veebisaidi sirvimise lõpetamist (st need kehtivad tavaliselt ainult meie veebilehe reaalajas külastamise ajal või ühe seansi ajal).

Ettevõtte veebilehel kasutatavad küpsised:

Vajalikud küpsised: Püüame pakkuda oma külastajatele täiustatud ja hõlpsasti kasutatavat veebilehte, mis kohandub automaatselt nende vajaduste ja soovidega. Selle saavutamiseks kasutame olulisi või muul viisil nn tehnilisi küpsiseid, mis aitavad meie veebilehte teile kuvada ja tagada selle funktsionaalsuse. Need olulised küpsised on vajalikud meie veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks.

Funktsionaalsed küpsised: kasutame funktsionaalseid küpsiseid, et meelde jätta teie eelistusi ning aidata teil meie veebisaiti ja rakendusi tõhusalt ja tõhusalt kasutada. Näiteks mäletavad need küpsised teie eelistatud keelt, otsinguid. Need funktsionaalsed küpsised ei ole veebisaidi toimimiseks vajalikud, kuid need lisavad funktsionaalsust ja parandavad teie kogemust ettevõtte veebisaidi kasutamisel.

Analüütilised küpsised: Kasutame neid küpsiseid, et saada teavet selle kohta, kuidas meie külastajad ettevõtte veebisaiti kasutavad. Nii saame oma veebilehte optimeerida ja täiustada, mõista reklaami ja kommunikatsiooni tõhusust ning tagada, et oleme endiselt huvitavad ja asjakohased. Võime koguda andmeid teie vaadatud veebilehtede kohta, millistelt lehtedelt tulite, milliseid e-kirju avasite ja millele vastasite ning teavet kuupäeva ja kellaaja kohta. See tähendab ka seda, et võime kasutada teavet teie kohta ja seda, kuidas te seda veebilehte kasutate, näiteks külastuste sagedus, konkreetsel lehel tehtud klikkide arv jne. Meie reklaamikampaaniate raames võime kasutada analüütilisi küpsiseid, et teada saada, kuidas kasutajad meie veebisaidil navigeerivad pärast veebireklaami kuvamist. See võib hõlmata ka reklaamimist kolmandate osapoolte veebisaitidel.

Turundusküpsised: kasutame neid enda ja kolmandate osapoolte küpsiseid isikupärastatud reklaamide kuvamiseks meie enda ja teistel veebilehtedel. Seda nimetatakse taasturundamiseks, mis põhineb sirvimistoimingutel, näiteks Teie otsitud või vaadatud toodetel.

Küpsiseid kasutatakse ka selleks, et salvestada, kas nõustute küpsiste kasutamisega Ettevõtte veebisaidil või mitte, nii et seda küsimust ei esitata iga kord, kui te veebisaiti külastate.

Juurdepääs statistilistele andmetele ettevõtte veebilehe külastajate kohta on kättesaadav Ettevõtte töötajatele, kes vastutavad nende andmete analüüsi ja veebilehe täiustamise eest.

Ettevõtte partnerid, kes pakuvad ettevõtte veebisaidil sisuhaldusvahendeid ja sarnaseid teenuseid, võivad samuti olla juurdepääs tehnilistele dokumentidele.

Ettevõtte veebilehel kasutatakse kolmandate osapoolte küpsiseid:

Mõnel meie saidi lehel võib kuvada väliste teenusepakkujate (nt sotsiaalvõrgustike) sisu. Selleks, et külastajad näeksid sellist sisu kolmandatelt osapooltelt, peavad nad nõustuma nende tingimustega, sealhulgas küpsiste poliitikaga. Välised teenusepakkujad võivad kasutada oma anonüümseid küpsiseid, mille eesmärk on kohandada nende kasutatavaid programme või rakendusi vastavalt teie vajadustele. Küpsiste toimimise eripära tõttu ei ole meie veebilehel juurdepääsu nendes küpsistes salvestatud teabele ning välistel teenusepakkujatel puudub juurdepääs meie poolt kasutatavate küpsiste kaudu kogutud teabele.

Me kasutame Google Analytics veebianalüüsi teenust, mida pakub Google, Inc. (edaspidi „Google”). Google Analytics poolt kogutud teave edastatakse Google'ile ja salvestatakse seal. Google võib edastada Google Analytics poolt kogutud teavet kolmandatele isikutele üksnes vastavalt õiguslikele nõuetele või kui need kolmandad isikud töötlevad teavet Google'i nimel. Soovitame teil tutvuda Google'i privaatsus- ja küpsiste eeskirjadega eraldi ja regulaarselt.

Pange tähele, et Ettevõtte hallatavate Facebooki kontode suhtes kehtivad Facebooki küpsiste eeskirjad, mida saate tutvuda aadressil https://www.facebook.com/policies/cookies/.

Kogu teave meie kasutatavate küpsiste kohta on esitatud allpool:

Küpsised

Domeenid

Tüüp

Kirjeldus

Kestvus

PHPSESSID

danija.ee

Funktsionaalsus

PHP keelel põhinevate rakenduste loodud küpsis. See on üldotstarbeline identifikaator, mida kasutatakse kasutaja seansi muutujate salvestamiseks.

3 kuud

PrestaShop-6e6fc739c53e6e5b7d9285b83ac14170

danija.ee

Funktsionaalsus

Küpsiste eesmärk on säilitada kasutaja seanssi, võimaldada teil registreeruda ja veebisaidile juurde pääseda, seal sisseoste teha ja muid sellega seotud toiminguid teha.

5 kuud

_gcl_au

danija.ee

Turundus

Seda küpsist kasutab Google AdSense, et katsetada reklaami tõhusust nende teenuseid kasutavatel veebisaitidel.

2 kuud

soundestID

danija.ee

Analüütika

„Soundestid” ja „SoundEtid” küpsiseid kasutatakse veebisaidi avamise kordade määramiseks ja unikaalsete kasutajate tuvastamiseks

3 kuud

omnisendSessionID

omnisend

Analüütika

Unikaalse seansi ID määramine külastajale

seanss

_ga

danija.ee

Statistilised

Selle küpsise on loonud Google Anatylics. Küpsis salvestab teavet selle kohta, kuidas külastaja kasutab veebisaiti statistiliste andmete koostamiseks.

2 m.

IDE

danija.ee

Turundus

Seda küpsist kasutatakse DoubleClick/Google Marketing Suite'i reklaamikampaaniate sihtimiseks, analüüsimiseks ja optimeerimiseks.

1 m.

_fbp

danija.ee

Turundus

Selle küpsise on loonud Facebook selleks, et edastada kasutajale Facebooki platvormil reklaami.

3 kuud

AEC

google.ee

 

AEC-i küpsised tagavad, et taotlusi esitab kasutaja sirvimisseansi ajal, mitte teised veebisaidid. Need küpsised takistavad pahatahtlikel veebisaitidel tegutsemist kasutaja nimel ilma tema teadmata.

6 kuud

__Secure-ENID

google.ee

Analüütika

Selle küpsise määrab Google ja seda kasutatakse kasutaja eelistuste ja teabe, näiteks keeleeelistuste ja kohandatud otsingutulemuste salvestamiseks.

13 kuud.

_ga_V78Q0V0LBQ

 

Analüütika

Kasutatakse kasutajate tuvastamiseks

2 m.

page-views

danija.ee

Analüütika

Kasutatakse klientide veebisaidi külastuste mõõtmiseks

3 kuud

„dan_favorite_products_id“

danija.ee

Funktsionaalsus

Küpsis märgistatud kaupade salvestamiseks.

 

„viewedOuibounceModal“

danija.ee

Funktsionaalsus

Küpsis, mida kasutatakse selleks, et teha kindlaks, kas klient on näinud väljumislehel olevat sõnumit, milles palutakse tellida uudiskiri.

seanss

„accept-cookies“

 

Funktsionaalsus

Küpsis, mis on otseselt seotud teiste analüütiliste küpsistega.

 

NID

google.ee

Analüütika

Selle küpsise määrab Google ja seda kasutatakse kasutaja eelistuste ja teabe, näiteks keeleeelistuste ja kohandatud otsingutulemuste salvestamiseks.

6 kuud

__Secure-3PSID

google.ee

Analüütika

Seda küpsist kasutatakse sihtimise eesmärgil, et luua veebisaidi külastaja huvide profiil, et kuvada asjakohaseid ja isikupärastatud Google'i reklaame.

13 kuud.

__Secure-1PAPISID

google.ee

Analüütika

Selle küpsise seab Google ja seda kasutatakse kasutaja eelistuste ja teabe salvestamiseks lehtede vaatamisel Google Mapsis.

13 kuud.

__Secure-3PAPISID

google.ee

Analüütika

Selle küpsise seab Google ja seda kasutatakse kasutaja eelistuste ja teabe salvestamiseks lehtede vaatamisel Google Mapsis.

13 kuud.

SAPISID

google.ee

Analüütika

Selle küpsise määrab Google ja seda kasutatakse kasutaja eelistuste ja teabe, näiteks eelistatud keele ja sirvimiseelistuste salvestamiseks.

13 kuud.

APISID

google.ee

Analüütika

eda küpsist kasutab Google kasutaja eelistuste ja teabe salvestamiseks lehtede vaatamisel Google Mapsis.

13 kuud.

SID

google.ee

Analüütika

Selle küpsise määrab Google ja seda kasutatakse kasutajate autentimiseks, seansivalikute salvestamiseks ja turvameetmete jõustamiseks.

13 kuud.

HSID

google.ee

Analüütika

Selle küpsise määrab Google ja seda kasutatakse kasutajate autentimiseks, seansivalikute salvestamiseks ja turvameetmete jõustamiseks.

13 kuud.

SSID

google.ee

Analüütika

Selle küpsise määrab Google ja seda kasutatakse kasutaja eelistuste ja teabe, näiteks eelistatud keele ja sirvimiseelistuste salvestamiseks.

13 kuud.

termshub-consent

danija.ee

Funktsionaalsus

Kasutatakse küpsiste nõusoleku salvestamiseks                         

 

4. KUIDAS SAATE KÜPSISTEST KEELDUDA?

Ettevõtte veebilehe külastades saate valida, kas soovite aktsepteerida kõiki küpsiseid, keelduda kõigist küpsistest või valida oma seaded. 

Samuti saate küpsiseid hallata ja/või kustutada vastavalt oma eelistustele. Internet Exploreri, Safari, Firefoxi, Chrome või mõne muu brauseri seadetes saate valida, milliseid küpsiseid aktsepteerida ja millised tagasi lükata. Saate kustutada kõik küpsised, mis on juba teie arvutis, ja enamiku brauserite puhul saab küpsiste salvestamist takistada. Nende sätete asukoht sõltub kasutatavast brauserist.

Kui te ei nõustu küpsiste salvestamisega oma arvutisse või muusse seadmesse, võite oma nõusoleku nende kasutamiseks igal ajal tühistada, muutes oma seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui olete otsustanud küpsised kustutada, pidage meeles, et ka kõik teie seatud valikud eemaldatakse. Lisaks sellele toob küpsiste täielik blokeerimine kaasa selle, et paljud veebilehed (sealhulgas ettevõtte veebileht) ei tööta korralikult. Nendel põhjustel ei soovita me küpsiseid keelata, kui kasutate Ettevõtte veebilehte.

Saate Google Analytics loobuda, ilma et see mõjutaks meie veebilehe külastuse kvaliteeti. Lisateavet selle kohta, kuidas loobuda Google Analytics jälgimisest kõigil teie kasutatavatel veebisaitidel, külastage järgmist Google'i lehte: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Meie leht sisaldab ka linke teiste üksikisikute, ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele. Pange tähele, et ettevõte ei vastuta selliste veebisaitide sisu ega nende kasutatavate privaatsuspõhimõtete eest. Seega, kui klõpsate ettevõtte veebisaidilt lingil teistele veebisaitidele, peaksite tutvuma nende privaatsuspoliitikaga eraldi.

Küpsiste ja nende haldamise või eemaldamise kohta lisateabe saamiseks külastage lihtsalt www.allaboutcookies.org ja kasutatava brauseri abilehte.

5. KAS ME UUENDAME OMA KÜPSISTE POLIITIKAT?

Aeg-ajalt uuendame selle veebilehe küpsiste poliitikat. Kui ettevõte uuendab seda poliitikat, postitatakse uus versioon veebilehele https://danija.ee/. Seetõttu soovitame teil aegajalt külastada meie veebilehte, kust leiate alati kõige ajakohasema versiooni käesolevast küpsiste poliitikast.

Käesolev küpsiste poliitika jõustub ja kehtib alates selle avaldamise kuupäevast veebisaidil.

Viimati uuendatud: 2023-12-28