Tarne

Kauba tarnimine

Tarneviisid:

1) Tarne DPD pakiautomaati - 2.99 €.

Sinu pakk toimetatakse 2-5 tööpäeva jooksul Sinu valitud DPD pakiautomaati. Kui pakk on pakiautomaati toimetatud, saad SMS lühisõnumi. 

Tasuta toimetame DPD pakiautomaati tellimused, mille ostukorvi väärtus on suurem kui 59 €. Kui ostukorvi väärtus on alla 59 €, lisandub tarnetasu.

2) Tarne kulleriga koju - 4.99 €.

Sinu pakk toimetatakse kohale 2-5 tööpäeva jooksul. Tasuda võid paki kättesaamisel otse kullerile.

Pane tähele:

  • Tarnepäeval võtab kuller Sinuga ühendust, et Sind tarne kohta informeerida.
  • oode antakse üle ainult dokumentides märgitud saajale. Toote kättesaamiseks on vaja kehtivat isikut tõendavat dokumenti (pass, juhiluba või ID-kaart).
  • Kuller annab kauba üle ainult allkirja vastu, kauba eelnev ülevaatamine või proovimine ei ole võimalik. Juhul, kui saadud toode Sulle ei sobi, võta peale toote kättesaamist ühendust danija.ee klienditoega. Toode vahetatakse ümber vastavalt kauba tagastamise ja vahetuse tingimustele.
  • Kui saadetise välispakend on kahjustatud, võid informeerida kullerit kahjustustest raporteerimise osas, või keelduda kahjustatud saadetise vastuvõtmisest.

Kui toode ei sobi, saad selle tasuta tagastada 30 päeva jooksul pärast ostukuupäeva, raha tagastame.

TÄHTIS: Kui tellisite rohkem kui 1 toote, jõuavad tooted teieni eraldi saadetisena.

Lisaküsimuste korral võite pöörduda:

Seoses saadetise kohaletoimetamise ja teiste küsimustega - helistage DPD klienditeeninduse liinile +372 613 0012 või kirjutage teenindus@dpd.ee.

Seoses kõigi teiste küsimustega, kohaletoimetamise ja tagastusega helistage numbrile +372 880 4518 või e-posti info@danija.ee.