Tagamaks pakutavate teenuste kõrge kvaliteedi, kasutab Danija.ee veebisait küpsiseid (inglise keeles cookies). Selle sõnumi sulgemisel või veebilehe kasutamist jätkates nõustute danija.ee küpsiste kasutamise poliitikaga.
x

Maksmisviisid

Kuidas toimub tellitud toodete eest maksmine?
Danija.ee-st tellitud toodete eest saab maksta:
Pangalingi kaudu - Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka: Swedbank, SEB. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele www.danija.ee'lt ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus.
Sularahas - kui valite „Sularahas“ makseviisi, siis tasumine tellitud toodete eest toimub sularahas toodete kättesaamisel. Raha tuleb maksta kullerile, kes toimetab tooted kohale. Enne kulleri saabumist soovitame varuda väiksemaid rahatähti või täpne rahasumma.
Pangaülekandega - pärast makseviisi valimist, tuleb teil teha ettemaks Danbalt shoes OÜ arveldusarvele, mille leiate altpoolt. Tellimus võetakse käsitlemisele ainult pärast makse laekumist Danbalt shoes OÜ ettevõtte arveldusarvele. Kindlasti märkige makseselgitusse  oma tellimuse number.

Ettevõtte kontaktandmed:
Danbalt shoes OÜ
Reg.kood: 12557618
KMKR: EE101674937
Jur. aadress: Laki tn. 34 Tallinn Harjumaa 12915
Swedbank: EE702200221061662855
 
Kuidas teada saada, et makse oli läbi läinud?
Sisenege oma kasutajatunnusega Danija.ee keskkonda ja seejärel valige „Minu andmed“. Pärast seda valige „Tellimuste ajalugu“, ajaloost saate kontrollida, kas tellimuse eest oli makstud või mitte. Juhul, kui tellimuse eest oli maksmata või makstud osaliselt, siis tellimuse staatus jääb endiselt „Tasumata“. Tellimuse staatus muutub jaatavaks  ehk „Makstud“ ainult pärast makse laekumist Danbalt shoes OÜ arveldusarvele.
Juhul, kui maksmine „Pangalingi kaudu“ ei õnnestunud (nt. midagi läks valesti, maksmine katkestus, limiit jm.) võtke palun Danija.ee klienditeenindusega ühendust e-posti teel info@danija.ee või telefonil +372 880 4518.

Kust ma leian ostuarve?
PDF-kujul ostuarvete koostamine toimub automaatselt. Ostuarvet saab välja trükkida või alla laadida Danija.ee keskkonna tellimuste ajaloost, vajutades nupule „Laadi ostuarve alla“.
 
Kui palju maksab kojuvedu?
Eesti piires on toodetele, mille hind ületab 10 € piiri, tarne tasuta. Kui tellitud toode on soodsam kui 10 €, rakendub tarnetasu 5 €.

Tagasi avalehele