Tagamaks pakutavate teenuste kõrge kvaliteedi, kasutab Danija.ee veebisait küpsiseid (inglise keeles cookies). Selle sõnumi sulgemisel või veebilehe kasutamist jätkates nõustute danija.ee küpsiste kasutamise poliitikaga.
x

KKK

Kuhu pöörduda, kui tekivad küsimused?

Kui tunnete huvi mingi kindla toote kohta, või millal tellitud toode kohale toimetatakse, pöörduge palun meie poole e-posti teel: info@danija.ee või helistage numbrile +372 8801100 .
Tellimust või päringut saab e-posti teel esitada meie ööpäeva ringselt. Kui soovite päringut esitada telefoni teel, võtke meiega ühendust – meie tööaeg: E-R 09-16.00.

Kas saab toodet osta veebipoest, aga vastu võtta kauplusest?

Kahjuks hetkel sellist võimalust veel ei ole. Kuid on võimalik, et lähimal ajal selline võimalus tekib.

Kas saab toodet osta veebipoest, aga vastu võtta kauplusest?

Kahjuks hetkel sellist võimalust veel ei ole. Kuid võimalik, et lähimal ajal tekib selline võimalus.

Kas saab toodet lähemalt vaadata?

Danija kauplustes tooteid saab lähemalt vaadata. Danija kauplused asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Sortiment Danija kauplustes ei ole sama lai nagu veebipoes, seetõttu võib tekkida olukord, kus soovitud toodet Danija kaupluses ei ole. Enne kui lähete Danija kauplusesse, soovitame me danija.ee veebipoest kontrollida, kas soovitud toode ja selle suurus on kaupluses veel alles. Seda saab kontrollida järgmiselt: leidke soovitud toode, valige suurus ning allpool ilmub info toote saadavuse kohta meie kauplustes.

Kuidas teada saada, et toode on tellitud ja tellimus käsitletakse?

Pärast tellimuse vormistamist saadetakse teie e-postile tellimuse kinnituskiri. Kui pärast tellimuse vormistamist kahe tunni jooksul e-kirja teie e-postile ei saabu, kontrollige palun e-posti „rämpsposti“ kirjakastist.
Juhul, kui ka rämpspostis seda kirja ei ole, siis võib olla juhtunud, et tellimust ei tehtud lõpuni või ei kinnitatud.
Kui olete kirja tellimuse kohta saanud, siis võite olla kindel, et teie tellimus on vastu võetud ja seda käsitletakse.
Enne tellitud toote välja saatmist saadetakse teie e-postile vastasisuline kiri. Enne saadetise kohale toimetamist helistab kuller ette.

Kas saan oma tellimust tühistada?

Tellimust saate tühistada enne seda, kui toode on kulleriga välja saadetud. Igal juhul, kui soovite tellimusest loobuda, palume sellest teatada nii kiiresti kui võimalik e-posti või telefoni teel.
Kas saan toodet tellida telefoni teel?
Danija.ee-st tooteid saab tellida ainult veebi kaudu. Kuid küsimuste korral võite alati pöörduda meie veebipoe klienditoe poole e-posti või telefoni teel.

Kas saan toodet tellida telefoni teel?

Danija.ee-st tooteid saab tellida ainult veebi kaudu. Kuid küsimuste korral, võite alati pöörduda meie veebipoe klienditoe poole e-posti või telefoni teel.

Ettevõtte kontaktandmed

Danbalt shoes OÜ
Reg.kood: 12557618
Jur. aadress: Laki tn. 34 Tallinn Harjumaa 12915
EVP4510002813727

Kuidas teada saada, et makse on läbi läinud?

Sisenege oma kasutajatunnustega Danija.ee keskkonda ja seejärel valige „Minu andmed“. Pärast seda valige „Tellimuste ajalugu“- ajaloost saate kontrollida, kas tellimuse eest sai makstud või mitte. Juhul, kui tellimuse eest oli maksmata või makstud osaliselt, siis tellimuse staatus jääb endiselt „Tasumata“. Tellimuse staatus muutub jaatavaks ehk „Makstud“ ainult pärast makse laekumist Danbalt shoes OÜ ettevõtte arveldusarvele.
Juhul, kui maksmine „Pangalingi kaudu“ ei õnnestunud (nt. midagi läks valesti, maksmine katkestus, limiit jm.) võtke palun Danija.ee klienditeenindusega ühendust e-posti teel info@danija.ee või telefonil +372 8801100.

Kust ma leian ostuarve?

PDF-kujul ostuarvete koostamine toimub automaatselt. Ostuarvet saab välja trükkida või alla laadida Danija.ee keskkonna tellimuste ajaloost, vajutades nupule „Laadi ostuarve alla“.

Kui palju maksab kojuvedu?

Eesti piires on toodetele, mille hind ületab 10 € piiri, tarne tasuta (v.a DPD Eesti AS kulleriteenus saartele). Kui tellitud toode on soodsam kui 10 €, rakendub tarnetasu 5 €.
Kui toodet tellitakse saarele ja selleks valitakse DPD Eesti AS kulleriteenust, siis tarnetasu on 12 EUR.

Kuidas ma tean, kuna ma tellitud toote kätte võin saada?
Kui tellimus on esitatud tööpäeval kuni kella 10.00, siis tellitud tooted tarnitakse tavaliselt kohale 1-4 tööpäeva jooksul. Kui valitud makseviis oli „Pangaülekandega“, võib toodete tarneaeg pikeneda sõltuvalt sellele, millal makse Danbalt Shoes OÜ arveldusarvele laekub. Pärast toodete välja saatmist saadame e-postile, mis oli Ostja poolt esitatud, vastavasisulise kirja. Juhul, kui saate tellitud tooteid vastu võtta ainult kindlal kuupäeval või kui soovite tellimust muuta või selle tühistada, siis palume sellest meile teada anda nii kiiresti kui võimalik e-posti teel info@danija.ee

Mitme päeva jooksul toimub toodete tarnimine?

95% tellitud toodetest tarnitakse 1-4 tp. jooksul.

Kas kliendikaardi saab veebipoest tellides kasutada?

Kliendikaart kehtib ainult DANIJA kauplustes.

Kas toodet saab vahetada?

Toodet ja selle suurust saab vahetada igas DANIJA kaupluses. Kui Ostjal puudub võimalus toodet kaupluses vahetada, siis tuleb teha toote tagastamine ning esitada uus tellimus.

Mida teha, kui jalatsid ei vasta kvaliteedile (praaktoode)?

Esmalt tuleks e-posti teel meie poole pöörduda ning täpsustada olukorda. Võimaluse korral lisage ka paar pilti.
Praaktoodete tagastamine või välja vahetamine on tasuta. Soovi korral tooted saab tagastada või vahetada ka DANIJA kaupluses, selleks peab aga toote ostuarve kaasa võtma ning eelnevalt meiega e-posti või telefoni teel ühendust võtma. Tagastatud toote maksumus tagastatakse teie pangakontole kuni 14 tööpäeva jooksul.

Kas saab Danija.ee-st ostetud toodet tagastada?

Ostetu toodet saab tagastada 90 päeva jooksul, aga tagastatav toode peab olema: kasutusjälgedeta, muutumatu kaubandusliku välimusega, vigastamata etikettidega, kaitsekiledega (nende olemasolul), täiskomplektsuses ja oma kahjustamata originaalpakendis.

Toodet saab tagastada mitmel moel:
• Kauplusesse viia. Selleks läheb vaja välja prinditud ostuarvet, mida saab Danija.ee keskkonnast alla laadida. Enne tagastamist on vajalik võtta meiega ühendust e-posti või telefoni teel, et pood oleks tagastusega eelnevalt kursis. Tagastatud toote maksumus tagastatakse teie pangakontole kuni 14 tööpäeva jooksul.
• Kulleriga. Juhul, kui soovite toodet kulleriga tagastada, võtke ühendust klienditeenindusega e-posti teel: info@danija.ee. Toodete tagastamine toimub ainult DPD Eesti AS kullerfirma kaudu.

Tagasi avalehele