Tagastamine

TOODETE TAGASTAMINE


Need tagastamisreeglid kehtivad ainult veebiostude korral, vastasel juhul peaksite pöörduma kaupluse poole, kust oli kaup ostetud.

Teil on oma ostuga tutvumiseks aega koguni 15 päeva! E-poest ostetud toodetele on isegi 15 päevane tagastusperiood alates tellimuse esitamise päevast. E-poest ostetud toodete tagastus tasuta**. Tagastamise korral kantakse toote eest makstud raha tagasi Teie kontole kuni 14 päeva jooksul. 

Tasuta tagastamine:

Pakendist leiate paberkandjal tagastusvormi. Sobimatu kauba tagastamiseks palun täitke see vorm ja pange tagastatava kaubaga pakki kaasa.


Saadetise ettevalmistamine:

1. Täitke tootega kaasas olev tagastusvorm. Pange täidetud vorm tagastatava kaubaga pakki kaasa. Sulgege pakk korralikult ja kindlalt. Kaitske toote pakendit väliste kahjustuste eest.

2. Saatke valmis saadetis järgmisel aadressil:

Pood DANIJA, PLC PANORAMA

Saltoniškių g. 9, Vilnius

Lietuva, LT-08105

 

Tasuta tagastamine DPD Pickup punkti kaudu:

Kauba tasuta tagastamiseks DPD Pickup punkti kaudu palun valmistage pakk ette vastavalt ülaltoodud juhistele. Seejärel kleepige üks vöötkoodiga silt (mille saite koos tellitud tootega) pakile, teine silt jääb Teile. Kui pakite tagastatava kauba e-poe kilekotti, eemaldage kindlasti sellelt vana aadressikleebis. Toimetage korralikult pakitud saadetis lähimasse DPD Pickup punkti või terminali. 

Tasuta tagastamine lähimasse DANIJA poeketi kauplusesse:

Kaupa saab tagastada ka lähimasse DANIJA poeketi kauplusesse (välja arvatud poodi X). Jalatsite kauplusse tagastamisel peate teadma oma tellimuse numbrit (mille saite kauba tellimisel e-poest).

*Jalatsite hooldusvahendeid ja DANIJA kliendikaarte ei saa tagastada.

** Kui soovite kaupa tagastada muul Teile sobival viisil, peate selle tegema omal kulul.

TÄHELEPANU: Tagastatud toode ei tohi olla kantud, kahjustatud ega muul viisil rikutud. Tootel peavad alles olema kõik sildid, etiketid ja originaalne pakend. Seepärast soovitame toote pakendi avada ettevaatlikult. Tagastused võetakse vastu ainult siis, kui on täidetud nõutav tagastusvorm ja pakend on nõuetekohaselt ette valmistatud.

Laadi alla tagastusvorm

Otsing