Tagamaks pakutavate teenuste kõrge kvaliteedi, kasutab Danija.ee veebisait küpsiseid (inglise keeles cookies). Selle sõnumi sulgemisel või veebilehe kasutamist jätkates nõustute danija.ee küpsiste kasutamise poliitikaga.
x
Täiendav 10% allahindlus kõigile sandaalidele koodiga: SUMMER10 Kauba kogus on piiratud!

DANIJA kliendikaart – eksklusiivsed allahindlused ja pakkumised ainult teile!

Lugupeetud klient, oleme teile teie lojaalsuse eest tänulikud! Just selle tõttu sooviksime teile DANIJA kliendikaardi süsteemi kohta rohkem infot anda.

Kliendikaart on mõeldud DANIJA lojaalsetele klientidele. Tegemist on erilise lojaalsusprogrammiga, millega liitudes hoiate meie e-poes ja kauplustes ostude pealt raha kokku.

Tutvustus

DANIJA kliendikaardi omanikuna ei jää teil ükski tähtis uudis kahe silma vahele – saate aeg-ajalt uudiskirju uute moetrendide kohta, samuti olete esimesed, kes saavad DANIJA uudistoodetega tutvuda, teid kutsutakse erinevatele sündmustele ja VIP üritustele, kus teile kehtivad erisoodustused! Aasta lõpus ootab kõiki lojaalseid kliente üllatus – personaalne kingitus spetsiaalselt teile.

Allahindluse

  • 10% soodustus jalanõude hooldusvahenditele;
  • 20% sünnipäevasoodustus täishinnaga toodetele, mis kehtib terve sünnipäevanädala.

Jalanõude garantii

Klientidele, kes ostavad DANIJA kauplustest jalanõusid ja kasutavad ka kliendikaarti, pakume me 30 päevast tagastusõigust! Kehtib jalanõudele, mida ei ole kantud.

Ostusumma tähendab allahindlust

Kuigi allahindlus ei rakendu juba soodushinnaga toodetele, kasutage Kliendikaarti sellegi poolest – ostusumma kinnitatakse kaardile ning tulevikus saate kogutud summa pealt eripakkumisi või soodustusi!

Hankige kliendikaart

Kliendikaarti saab osta kõikidest DANIJA kauplustest hinnaga 4,99€ või e-poest: www.danija.ee. Allahindlustest ja pakkumistest teavitatakse teid SMS-i või e-posti teel.

 

Kliendikaart kehtib kõikides DANIJA kauplustes ja e-poes: www.danija.ee

Kui olete oma kliendikaardi kaotanud, võtke ühendust mistahes DANIJA kauplusega või saatke e-kiri aadressil info@danija.ee

“Danbalt International” jätab endale õiguse muuta lojaalsusprogrammi/kliendikaardi tingimusi.

Tagasi avalehele